Naar de inhoud
Gratis verzending boven € 75,–Gratis vanaf € 75/30 dagen retourneren30 dagen retour
Enduro Gear
MotorenKennisbank
Home/Motoronderdelen/Plastic Kappen en Zadels/Plastic Kits/Acerbis plastic kit Wit Suzuki RM-Z 250 19- & RM-Z 450 18-
Wit
Acerbis

Acerbis plastic kit Wit Suzuki RM-Z 250 19- & RM-Z 450 18-

€ 149,96

Plastic kit bevat: Voorspatbord 0023058 Achterspatbord 0023063 Radiator Kappen 0023061 Zijpanelen 0023062 Voornummerplaat 0023059 Voorvork beschermers…

Kleur — Wit
1
VerzendingGratis · incl. btw
LevertijdOngeveer een week — je hoort van ons
Retourneren30 dagen
Vragen? App of bel ons+31 6 20 95 93 90

Vergelijkbare onderdelen

Niet helemaal wat je zoekt? Vergelijk met deze onderdelen.

Productomschrijving

Plastic kit bevat:

Voorspatbord 0023058

Achterspatbord 0023063

Radiator Kappen 0023061

Zijpanelen 0023062

Voornummerplaat 0023059

Voorvork beschermers 0023065

Deze Acerbis plastic kit in wit vernieuwt het uiterlijk van uw Suzuki RM-Z. Gemaakt van duurzaam kunststof, biedt deze set een complete vervanging van de standaard plastic onderdelen. Dit zorgt voor een frisse uitstraling en bescherming van de onderliggende componenten.

Kenmerken

Merk: Acerbis

Kleur: Wit

Complete set voor vervanging

Inclusief voorspatbord, achterspatbord, radiatorkappen, zijpanelen, voornummerplaat, voorvork beschermers

Geschikt voor

Suzuki RM-Z 250 vanaf 2019

Suzuki RM-Z 450 vanaf 2018

Past op deze motoren

Volgens onze voertuigtabel past dit onderdeel op 2 modellen van Suzuki.

Twijfel je? Bel of app ons even met je motortype en bouwjaar.

Aanvullende informatie

MerkAcerbis
OnderdeelPlastic Kit
KleurWit
CategoriePlastic
Artikelnummer0023067.030