Naar de inhoud
Gratis verzending boven € 75,–Gratis vanaf € 75/30 dagen retourneren30 dagen retour
Enduro Gear
MotorenKennisbank
Home/Motoronderdelen/Plastic Kappen en Zadels/Plastic Kits/Acerbis plastic kit OEM 2020 KTM SX 85 18- & Gas Gas MC 85 2021
OEM 2020
Acerbis

Acerbis plastic kit OEM 2020 KTM SX 85 18- & Gas Gas MC 85 2021

€ 159,95

Plastic kit bevat: Voorspatbord 0022900 Achterspatbord 0022931 Radiator Kappen 0022928 Zijpanelen 0022929 Voornummerplaat 0022927 Airbox cover 0022930…

Kleur — OEM 2020
1
VerzendingGratis · incl. btw
LevertijdOngeveer een week — je hoort van ons
Retourneren30 dagen
Vragen? App of bel ons+31 6 20 95 93 90

Productomschrijving

Plastic kit bevat:

Voorspatbord 0022900

Achterspatbord 0022931

Radiator Kappen 0022928

Zijpanelen 0022929

Voornummerplaat 0022927

Airbox cover 0022930

Voorvork beschermers 0023045

Deze Acerbis plastic kit in OEM 2020 kleurstelling vernieuwt het uiterlijk van uw motor. De kit bevat alle essentiële plastic onderdelen om uw KTM SX 85 of Gas Gas MC 85 een frisse uitstraling te geven.

Kenmerken

Merk: Acerbis

Kleur: OEM 2020

Type: Plastic Kit

Inclusief voorspatbord, achterspatbord, radiatorkappen, zijpanelen, voornummerplaat, airbox cover en voorvork beschermers

Geschikt voor

KTM SX 85 vanaf 2018

Gas Gas MC 85 2021

Past op deze motoren

Volgens onze voertuigtabel past dit onderdeel op 2 modellen van Gas Gas en KTM.

Twijfel je? Bel of app ons even met je motortype en bouwjaar.

Aanvullende informatie

MerkAcerbis
OnderdeelPlastic Kit
KleurOEM 2020
CategoriePlastic
Artikelnummer0022933.553.020